Noc Divadiel

Tralaškola sa už po tretí krát zapája do medzinárodného projektu Noc Divadiel a aj naše školské divadlo pripravilo pre svojich divákov dve divadelné hry.  http://www.nocdivadiel.sk/program/149-nitra/318-tralaskola

19.11. Noc Divadiel v Tralaškole

16:30 - 17:30 - Hotel Nest
18:00 -18:10 - Divadelný kvíz
18:15 - 18:45 - Prednáška o emóciách
18:50 - Vyhodnotenie Divedelného kvízu
19:00 - Spoločný potlesk

Hotel Nest
Autorská detektívna komédia Beáty Mészárosovej vtipne ukazuje ľudské charaktery a skrýva v sebe oveľa viac, akoby ste čakali. Starší žiaci Tralaškoly sa tejto úlohy zhostili bravúrne. Nie vždy je totiž všetko tak, ako sa nám na prvý pohľad zdá.

Prednáška o emóciách
Nenechajte si ujsť svetovo uznávanú prednášku svetoznámeho vedca doktora Abraháma Šajninga. Prednáška o emóciách je predstavenie žiakov z triedy Zuzany Šemelákovej. Tvoria ho monológy, ktorých cieľom je nastaviť divákovi zrkadlo. Vo vtipných scénach máte možnosť zamyslieť sa nad tým, ako jednoducho nás emócie dokážu ovládať.

vstup voľný